Проведіть аудит свого медичного закладу (наявність медичної, кадрової, юридичної та ін документації, дотримання Ліцензійних умов, дотримання санепідрежиму тощо).
2
.Усуньте виявлені за результатами аудиту порушення.
3
Підготуйте персонал до перевірки, визначіть чіткі сфери компетенції та відповідальних осіб в межах напрямків та структурних підрозділів.
4
Визначіть уповноважену особу (рекомендовано юриста), яка буде представляти медичний заклад в процесі здійснення перевірки, контролювати процес перевірки.
5
Перевірте повноваження та встановіть особу перевіряючого, зафіксуйте дані службових документів, ознайомтеся з наказом, скеруванням чи іншим документом, що є підставою для перевірки. Зафіксуйте дану інформацію в Журналі перевірок закладу.
6
Під час перевірки надавайте лише ті документи, які просять перевіряючі; не повідомляйте інформації, яка не відноситься до предмета перевірки.
7
Ознайомтеся з Актом перевірки, переконайтеся, що зазначена інформація відповідає дійсності; якщо певні порушення у вас відсутні чи сформульовані некоректно – обов’язково про це зафіксуйте.
8
Виконайте вимоги Розпорядження про усунення порушень, виявлених під час заходу державного нагляду; повідомте МОЗ України інформацію про усунення порушень у письмовій формі.
Важливо. Невиконання розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов є підставою для прийняття МОЗ рішення про зупинення дії ліцензії повністю або частково.